sobota, 10 marca 2018

Od Draca Cd Milka

-Posłuchaj Milka,ta decyzja ma podstawy u Dapagos, ale ja po prostu patrzę w przyszłość. Kiedyś się zestarzejemy. Nie będziemy jak teraz myśleć i działać. Sama o tym wiesz. A stado musi mieć przywódcę. 
-Nie jestem pewna. Nie wiem czy...
-Pomyśl,a raczej pomyślmy razem. Trzeba to zrobić razem bo na osobno to będzie nie dobre. A my nie mozemy ciągle siebie unikać. Obiecuję,izawsze będę przy tobie. Jeśli tylko będziesz mnie potrzebowała to będę obok.
Sporo czasu wpatrywaliśmy się w siebie. Ona myślała o mojej propozycji,a ja patrzyłem na nią i mówiłem sobie w myślach oby tylko się zgodziła. Przeciez ostatecznie decyzja nalezała do niej. Chciałem,naprawdę chciałem aby się zgodziła. Marzyłem o potomstwu,które przejmie naszą władzę i odpowiednio zajmie się stadem. Cieszyłem się, ze mam Diabla, ale on zaczął juzyć swoim światem. Miał Dapagos,a jak tak będzie ją kochał to wypodrózuje z nią w świat i nikt mi nie zostanie. Chętnie popatrzyłbym jak klaczka dorasta i przejmuje nasze obowiązki. Jej załamania i powstania. Jej dowództwo. Milka chyba nie była do końca przekonana. Była lekko wystraszona.
-Przejdźmy się.-zaproponowałem. Poszła za mną chętnie.-Dobrze wiesz kochana,ze Stado Magnificent Horses potrzebuje przywódców. My w nieskończoność nie będziemy tutaj. Trzeba oddać do młodemu pokoleniu. Duzo tu zdziałaliśmy i kazdy to docenia,ale stado się rozwija. Rodzą się nowe źrebaki,konie się starzają. Krąg zycia. Przez jakiś okres czasu jeszcze poprowadzimy to stado,ale następca nam potrzebny. Cvy to klacz czy ogier. 
<Milka>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz to opinia na temat danego opowiadania lub całego wątku. Proszę byście wyrażali swoje zdanie w max. 3 komentarzach. Każdy komentarz niezwiązany z blogiem będzie usuwany. Mile widziane pozytywne komentarze. c;

© Agata dla WioskaSzablonów z brianac37, dierat, etoile-du-nord, lo-scrigno-di-connie i tasastock.