środa, 23 sierpnia 2017

Od Iris cd Dapagos

Hmmm... Sklep. Tak, dobry pomysł. Pomyślałam. Ale gdy dowędrowałam do tego sklepu, okazało się, że cena znacznie przewyższa mój fundusz. Niestety. Miałam zaledwie 360 DR, a potrzebne było 700 DR. No cóż. Będę musiała znaleźć inne rozwiązanie. Ale na razie postanowiłam poćwiczyć, jako, że byłam wojowniczką. Wyczarowałam dwa wilki z cienia i zaatakowałam. Wilki odzwierciedlały moje umiejętności, a więc walczyły całkiem nieźle. W pewnym momencie jeden z wilków skoczył na mnie, a ja straciłam nad nim panowanie. Stał się żywą istotą. W pewnym momencie walki z nim usłyszałam głos ojca. Znienawidzonego przeze mnie ojca. A ojciec, choć znienawidzony znał się na walce, jak nikt inny. 
,, Pamiętaj, Iris. Z przeciwnikiem nie możesz się bawić. Musisz go zabić. Aby to zrobić, przekuj mu tętnice żylną zębami, następnie dobij. " 
Nie chciałam nigdy wracać myślami do ojca, ale widać byłam do tego zmuszona. Przez własną głupotę. Ale nie zamierzałam słuchać porad ojca. Był na to stokroć łatwiejszy sposób. Zwyczajnie wybuchłam ogniem. Taaak. ,,Dar" od Darknessa. Nie lubiłam go używać, ale lepsze to niż zabijanie w stylu ojca . Chociaż... z tego co powiedział mi Regem, Darkness chyba też jest moim ,,ojcem". Chociaż z drugiej strony... NIE! Iris, nie rozważaj tego tak. Dość. Zirytowana własnymi myślami odwróciłam się do drugiego wilka, przez przypadek spalając go. Super. Nagle usłyszałam czyjś głos:
- Wow... Nieźle. 
Głos należał do szczupłej klaczki z motylimi skrzydłami, którą wcześniej poznałam. Dapagos. 
- Witaj. Niestety w sklepie jest ten eliksir, ale za drogi. Masz może jeszcze jakiś pomysł? - zapytałam. 
- Iris, wiesz, że płoniesz? - zapytała klaczka. 
- Co? A, tak - rzuciłam od niechcenia. - To...
- Ach! Zapomniałabym! 
- O czym takim? - zapytałam.
< Dapagos? Przepraszam, że tak późno odpisałam xd >

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz to opinia na temat danego opowiadania lub całego wątku. Proszę byście wyrażali swoje zdanie w max. 3 komentarzach. Każdy komentarz niezwiązany z blogiem będzie usuwany. Mile widziane pozytywne komentarze. c;

© Agata dla WioskaSzablonów z brianac37, dierat, etoile-du-nord, lo-scrigno-di-connie i tasastock.