poniedziałek, 21 listopada 2016

Drugi obiecany quest!

Witajcie! ^^
W dzisiejszym poście obiecany drugi quest. Nie będę się tu rozpisywała, bo chyba każdy członek wie na czym to polega, ale w razie czego można przecież zajrzeć do poprzedniego postu. ;)

2. Quest 2
,, Zimowe szaleństwo ''
Opis: Święta już tuż, tuż. Jako dorosły koń wspominasz dawne czasy, kiedy to za źrebaka obchodziłeś to święto. Niespodziewanie słyszysz czyiś głos, a zaraz potem pukanie do drzwi. Ktoś puka. Zaciekawiony/a otwierasz. Nikogo. Wychodzisz i rozglądasz się. Nic. Już masz zamykać drzwi i wracać do swoich rozmyśleń, gdy nagle zauważasz źrebaka. Coś co dostrzegasz w jego wyglądzie od razu to rogi. Źrebak wesoło bryka, lecz gdy cię zauważa - rży radośnie i odbiega. Coś wewnątrz Ciebie każe ci ruszyć za nim. Tak też robisz. Po parunastu minutach docierasz na najwyższe piętro. Rozpoznajesz je bez trudu. To tu znajdują się drzwi prowadzące do różnych miejsc. Źrebak staje przed tymi najbliżej Ciebie, a po chwili wchodzi do nich. Zachowanie źrebaka zadziwia cię coraz bardziej. Nie chcesz za nim ruszać, bo czujesz, że coś jest nie tak, a jednak z drugiej strony jesteś ciekawy/a dokąd cię zaprowadzi. Ruszasz za nim. Zostawiając drzwi za sobą odkrywasz, że znajdujesz się na rozległej łące pokrytej sporą warstwą śniegu. Niedaleko zauważasz bawiące się źrebaki, które jednak szybko przerywają swoją zabawę i patrzą się na Ciebie. Nieprędko odkrywasz, że i ty jesteś źrebakiem!
Co trzeba zrobić? -> Wystarczy opisać swoje przemyślenia, wygląd źrebaka i drzwi. Może były jakieś szczególne? Warto też wspomnieć jak zachowywał się źrebak przed zaprowadzeniem cię, a jak potem. Co czułeś gdy przeszłeś/aś przez drzwi? Jak się czułeś/aś będąc w innym ''świecie'' i widząc ten widok przed sobą? Kiedy odkrywasz, że stałeś/aś się źrebakiem? Jak reagujesz? Co z tymi obcymi źrebakami i gdzie podział się nieznajomy źrebak, który cię tu zaprowadził? Co robisz: zostajesz, szukasz wyjścia, a może...?
Wymagania:
- min. 400 słów,
- choć 2 obrazki,
- ciekawa treść opowiadania.
Nagroda:
- 100 DR,
- dodatkowa ranga (zwykła lub opiekunki ze schroniska),
- wybrany eliksir o 50% taniej,
- mały towarzysz zimowy.
Wykonali: na razie brak

Powodzenia! ;D
Milka, Draco

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz to opinia na temat danego opowiadania lub całego wątku. Proszę byście wyrażali swoje zdanie w max. 3 komentarzach. Każdy komentarz niezwiązany z blogiem będzie usuwany. Mile widziane pozytywne komentarze. c;

© Agata dla WioskaSzablonów z brianac37, dierat, etoile-du-nord, lo-scrigno-di-connie i tasastock.