czwartek, 15 września 2016

Od Sky cd. Mornina

- Hm? E... Nie, nic nie powiedziałeś nie tak. - parsknęłam rozbawiona. Żeby ta ciekawość kiedyś go nie zwiodła - Jeśli nie masz jeszcze innych pytań, to do nie widzenia.
Odwróciłam się i zaczęłam odchodzić. Jednak, w pół kroku musiałam przystanąć. Ostatnio miałam małe trudności z oddychaniem. Nie mogąc złapać oddechu, odbiegłam kawałek i mimowolnie zmieniłam się w wilka, kaszląc.

 Mor?

Lepiej do jasnej cholery jak poprawiłam?! ;-; i się mnie kurna nie czepiać, bo w reg było napisane że ma być 5 zdań, nie żadne 10!

1 komentarz:

  1. Blog nie jest taki zły, aczkolwiek długość pisanych opowiadań mnie przeraża. Średnia tutejszych tekstów nie wynosi nawet 100 słów, a co dopiero można powiedzieć o wyżej przedstawionym opowiadaniu. Kto to widział, żeby wstawione teksty miały długość jednego (w dodatku krótkiego) dialogu? Uważam, że na blogu powinna zostać ustalona minimalna długość opowiadań i wszyscy członkowie powinny się tego trzymać. Przecież jak już pisać, to porządnie.

    OdpowiedzUsuń

Komentarz to opinia na temat danego opowiadania lub całego wątku. Proszę byście wyrażali swoje zdanie w max. 3 komentarzach. Każdy komentarz niezwiązany z blogiem będzie usuwany. Mile widziane pozytywne komentarze. c;

© Agata dla WioskaSzablonów z brianac37, dierat, etoile-du-nord, lo-scrigno-di-connie i tasastock.